AK Parti Ordu Perşembe Belediye Başkan Adayı Mustafa Tandoğan Kimdir?

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti, Ordu Perşembe İlçesi Belediye Başkan adayını belirledi. Ordu Perşembe İlçesi Belediye Başkan adayı olan Mustafa Tandoğan kimdir, nerelidir?

MUSTAFA TANDOĞAN KİMDİR?

Mustafa Tandoğan, 24.10.1965 tarihinde Ordu’da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Ordu’da tamamladı. Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini 1990 yılında bitirerek tamamladı. 1990 – 1992 yıllarında Siirt ili Kurtalan İlçesinde askerlik görevini yedek subay olarak tamamlayan Tandoğan, 1992 – 1994 yılları arasında öğretmenlik yaptı.

FİSKOBİRLİK YÖNETİM KURULUNDA YER ALDI

1995 – 1999 yılları arasında Fiskobirlik Muhasebe departmanında görev alan Tandoğan, Ordu Yağ Sanayi A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkanlık, Fiskobirlik Kooperatifinde Yönetim Kurulu Üyeliği, Tarım Kredi Kooperatifinde Yönetim Kurulu Üyeliği ve birçok dernek ve Sivil Toplum Kuruluşlarında görev aldı.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI TECRÜBESİ VAR

Mustafa Tandoğan, 1999 – 2014 Yılları arasında Perşembe İlçesi Medreseönü Belediyesinde aralıksız üç dönem Belediye Başkanlığı görevini yaptı. 2 Dönem AK Parti Siyaset Akademisi eğitim programına katıldı ve 2014 yılı seçimlerinde Perşembe İlçesi Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi olan Tandoğan,. halen Ordu Büyükşehir Belediyesi ORBEL A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.