Ordu Ak Parti’li Güler Bu Güzelliklerin Görülmesine İhtiyaç Var

Ak Parti’li Güler Bu güzelliklerin görülmesine ihtiyaç var

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, eşit şekilde ilçelere yatırımlar yapılacağını belirterek Bu bölgeyi daha da güzelleştireceğiz. Bu bölgenin gelire, bu güzelliklerin görülmesine milletin ihtiyacı var dedi.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hilmi Güler, 31 Mart yerel seçimi için başlattığı çalışmaları kapsamında, İl Başkanı Halit Tomakin ve beraberindeki heyet ile Ordu’nun Akkuş ilçesine giderek vatandaşlarla bir araya geldi.Partisinin Akkuş ilçe teşkilatını ziyaret eden Güler’e, Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci’de eşlik etti. İlçe teşkilatının ziyaretinin ardından çeşitli dernekleri ve ilçedeki esnafları ziyaret eden Güler, sohbet ettiği halkın talep ve görüşlerini dinledi.

‘AKKUŞ’U DAHA GÜZEL BİR HALE GETİRECEĞİZ’

Ordu’nun bütün ilçelerine eşit şekilde hizmet getireceklerini ifade eden Güler, ‘Akkuş ilçemiz gerçekten çok güzel bir kent. Büyükşehir’in de imkanlarından faydalanarak eşit şekilde ilçelerimize yapacağımız yatırımlarla bu bölgeyi daha da güzelleştireceğiz. Bu bölgenin gelire, bu güzelliklerin görülmesine de milletin ihtiyacı var. Dolayısıyla projeler hayata geçirildiği zaman hem siz kazanacaksınız hem de bu güzellikleri gören insanlar kazanacak. Hem turizm hem de işsizliği önleyecek çalışmalarla Akkuş’u çok daha güzel bir hale getireceğizö dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.