Teknosa finalde

Teknosa finalde

Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi Teknosa, global perakende sektörünün en itibarlı ödülü olarak tanımlanan ‘Dünya Perakende Ödülleri’ yarışmasında bu yıl da finale adını yazdırarak, 3. kez finale kalma başarısını gösterdi.

Dünya perakendecilik sektörünün Oscarı olarak bilinen Dünya Perakende Ödülü yarışmasına Teknosa bu yıl da adını yazdırdı. Geçtiğimiz yıllarda Yılın Perakende Tasarımı ve Kadın İçin Teknoloji projesi ile Sorumluluk Sahibi Perakendeci kategorisinde finalist olmayı başaran Teknosa, bu yıl ise Gelişen Pazar kategorisinde ödüle uzanmak için yarışacak. Türkiyenin lider teknoloji perakende şirketi olarak uluslararası alanda Türkiyeyi başarıyla temsil etmeye hazırlanan Teknosa, Şili, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan ve Güney Afrikalı perakende şirketleriyle rekabet edecek.

DÜNYANIN EN İYİ PERAKENDECİLERİ YARIŞIYOR

Farklı kategorilerde düzenlenen Dünya Perakende Ödülleri Yarışmasına birçok ülkeden yüzlerce perakendeci katılıyor. Katılımcılar arasında yapılan detaylı inceleme sonrasında finalistler jüri tarafından açıklanıyor. 20 Eylülde Londrada düzenlenecek olan Dünya Perakende Ödülleri Yarışması ödül töreni ve gala gecesinde ödüller sahiplerini bulacak.
Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane, Sabancı Holding çatısı altında bulunan Teknosanın dünyanın önde gelen perakendecilerini geride bırakıp finallere kalma başarısını gösterdiğini belirterek, Bugün itibariyle Türkiyenin 75 ilinde 279 mağaza ve herkes için teknoloji felsefesiyle müşterilerimize Teknosa kalitesi ve hizmetini ulaştırmaya çalışıyoruz. Türkiyenin lider teknoloji perakende şirketi olarak orta vadede de yurtdışı yatırım planlarımızla bölgesel bir güç olmayı hedefliyoruz. Teknosa olarak ülkemizi 3 yıldır uluslararası arenada başarıyla temsil eden Teknosa çalışanlarını ve çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.